Psaní textů pro web, copywriting

Víte alespoň přibližně, co chcete světu sdělit, ale máte problém to vyjádřit slovně? Pokoušíte se něco sesmolit, ale výsledkem je vždy jen prázdný papír nebo pár kostrbatých vět? Chtěli byste, aby měly vyhledávače rády texty na vašem webu a zároveň jim rozuměli i obyčejní lidé?

Zkuste oslovit mě. Redakční práci s textem se věnuji déle než patnáct let, dělal jsem korektury a revize překladů několika desítek knih, stovek článků a reklamních materiálů. Minimálně stejnou dobu píšu i veškeré texty pro všechny svoje webové projekty a také na weby svých klientů. Nepíšu v žádném případě výplňové texty o ničem, uměle natahované nebo snažící se podlézat vyhledávačům. Mým prvořadým cílem jsou texty určené pro živé lidi, které jsou:

  • stručné a jasné,
  • jednoduché a srozumitelné,
  • s optimálním poměrem klíčových slov.

Copywriting úzce souvisí s optimalizací pro vyhledávače (SEO). Všechny mé webové projekty v průběhu času vystoupaly ze zadních pozic na přední příčky ve výsledcích vyhledávání, aniž bych musel utrácet za reklamu nebo používat jakékoli podvodné techniky. Dobrý text je základem SEO.

Zaujala vás moje nabídka? Kontaktujte mě →